Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Služby | SANITKA.ORG s.r.o.

Současným vozovým parkem se 55 předpisově vybavenými sanitními vozy přepravujeme měsíčně okolo 7 500 pacientů, což ročně představuje střední město o cca 90 000 obyvatelích.

Bezpečnost dopravy a odborný dohled nad pacienty je garantován nejen 32 profesně vyškolenými řidiči zdravotníky, ale také neustálým spojením dispečinku s každým sanitním vozem jak prostřednictvím vysílačky či mobilu, tak vizuálním kontaktem přes GPS.
Pro své dominantní postavení v rámci kraje a poskytovaný rozsah služeb se SANITKA.ORG ( dříve Převozová služba DELTA, s.r.o. ) stala přirozeným partnerem Zdravotní záchranné služby a sekundární součástí Integrovaného záchranného systému (IZS) Olomouckého kraje. Také proto je pravidelným účastníkem taktických cvičení složek IZS.

Nejširší veřejnosti a zdravotnickým zařízením poskytujeme tyto služby:

  • Dopravu raněných, nemocných a rodiček do a ze zdravotnických zařízení, pojištěnců i samoplátců, dopravu zdravotnického materiálu ...
  • Přepravu samoplátců – služba je poskytována pacientům-občanům, kterým nevznikl nárok na hrazenou přepravu (viz objednávky přepravy)
  • Asistenční služby – na různých sportovních, kulturních a jiných akcích

Objednávka přepravy

Zavolejte na naše středisko podle vaší spádovosti.

Jak objednat sanitku

Nevíte si rady? Volejte na 585 228 811

V případě přepravy pacienta hrazené ze všeobecného zdravotního pojištění (lékař vystaví tzv. Příkaz ke zdravotnímu transportu a platbu zajišťuje příslušná zdravotní pojišťovna) provádí objednávku přímo zdravotnické zařízení a pacient se o nic nestará.

Objednávka může být provedena kdykoli, včetně i ve dnech pracovního klidu. Objednávky do zahraničí, prosíme objednat 24 hodin dopředu.